Servis lesnej techniky a poľnohospodárskych strojov

Ako naši zákazníci máte za sebou ten najlepší tým v oblasti dodávania servisných služieb. Servisné zásahy sme schopní vykonať kdekoľvek nás potrebujete, ak treba aj priamo na poli. Naše jednotlivé partnerské servisné organizácie vykazujú vďaka pravidelným školeniam výbornú odbornosť a znalosti o všetkých strojoch dodávaných cez ProfiStroje,  vrátane ich najnovších inovácií.

servis poľnohospodárskych strojov

Spoľahlivosť a ekonomická nenáročnosť

Všetky značky na ProfiStroje.eu sú známe pre svoju spoľahlivosť a ekonomickú nenáročnosť pri údržbe a opravách. Sú navrhované pre ľahkú údržbu a dobrý prístup k servisným bodom. Výsledkom toho sú nízke prevádzkové náklady, vďaka zníženiu času nutného na údržbu a tiež skrátenie prestojov pri práci.

Odporúčame prenechať údržbu na profesionálnych vyškolených servisoch, ktoré majú správne náradie a vybavenie k opravám a výmenám jednotlivých súčiastok. Zatiaľ čo naši profesionáli zodpovedne vykonávajú svoju prácu, vy sa môžete plne koncentrovať na tú svoju.

servis poľnohospodárskych strojov

Servisné sady

Spomedzi ostatných výrobcov je pre traktory Valtra typické, že majú vlastné servisné sady pre pravidelné údržby a opravy. Každá obsahuje všetky dôležité veci ako filtre, tesnenia atď. , ktoré sú potrebné pri pravidelných údržbách. S týmito sadami si môžete byť istí, že všetky nutné súčiastky budú vymenené a traktor bude slúžiť, tak ako očakávate.

Servisné manuály

Aby bola práca s Vašim strojom tak efektívna, ako je len možné, venovali výrobcovia, ktorých ProfiStroje.eu zastupuje špeciálnu pozornosť práve vytvoreniu servisných manuálov. Servisné manuály sú navrhnuté tak, aby podávali vyčerpávajúce informácie o riadení, zaobchádzaní, údržbe a postupe pri oprave Vášho stroja.

Hodnotu stroja zvyšuje jeho preukázateľná servisná história

Pokiaľ je to možné dostanete od nás pri kúpe nového stroja aj Servisnú knižku s kompletným plánom údržby. Servisná knižka obsahuje veľmi dôležité informácie týkajúce sa servisu a taktiež záručné podmienky. Vyplňujú ju jednotlivé servisné strediská, vždy po vykonanej údržbe alebo oprave.

servis poľnohospodárskych strojov

 

Máte otázky, alebo si žiadate viac informácií? Napíšte nám, radi Vám odpovieme.

Názov firmy / Meno
E-mail
Odkaz