Náhradné diely Kverneland

Nové značkové ostrie pre pluh Kverneland s vynikajúcimi vlastnosťami proti opotrebeniu. Srdcom každého ostria je najkvalitnejšia oceľ v Európe, ktorá sa tepelne spracováva revolučne novým indukčným zpôsobom.

Kvalita, ktorá sa nedá kopírovať.

Výsledkom je dostatočne tvrdé ostrie prekonávajúce najhoršie podmienky a svojou pružnosťou je schopné odolať aj nárazovému zaťaženiu a úderom. Tajomstvo spočíva v spôsobe procesu kalenia oblastí vystavených opotrebeniu, a to nad úroveň obvykle prv dosahovanú. Súčasne však tento postup poskytuje oblastiam okolo otvorov pre skrutky nutnú pružnosť, aby nedochádzalo k únavovým lomom. Táto vyváženosť vlastností spôsobuje, že ostrie vydrží až o 25% dlhšie a je stále rovnako účinné pri vnikaní do pôdy. Pozitívnym výsledkom je podstatne dlhší interval medzi výmenou ostria, dlhšia životnosť pluhu a kratší čas nutný na výmenu opotrebiteľných dielov. Čo je dobrá správa, pokiaľ sa snažíte udržovať nízke náklady na údržbu stroja.

ostrie pluhu z vynikajúcimi vlastnoťami proti opotrebeniu

Iní výrobcovia sa snažia vyrábať opotrebiteľné diely s rovnakou tvrdosťou a odolnosťou proti opotrebeniu ako naše, a preto sa často uchylujú k použitiu ocele väčšej hrúbky, avšak nižšej kvality. Viac ocele môže byť na pohľad pôsobivé. Ale výsledok je trvale veľmi zrádny. Ostria sa opotrebujú rýchlejšie a pluh prestane byť vyvážený, pretože mnohé sily a zaťaženie pôsobí proti prirodzenej ťažnej línii, zabraňujú vnikaniu do pôdy a pluh je náročnejší na ťažnú silu.
Nové ostria firmy Kverneland boli navrhnuté tak, aby od počiatku zaisťovala rovnaké vnikanie do pôdy pri pozvolnom opotrebovávaní. Sú špeciálne určené pre vybavenie pluhov Kverneland a zaručujú za všetkých podmienok najlepšie výsledky.

Máte otázky, alebo si žiadate viac informácií? Napíšte nám, radi Vám odpovieme.

Názov firmy / Meno
E-mail
Odkaz