Pluh Kverneland EG

Je to najkomfortnejší nesený pluh z ponuky Kvernelandu. Pluh EG je dodávaný v 3 - 6 radličnom prevedení. Záber tohto pluhu je hydraulicky meniteľný v rozsahu 30 – 50 cm.

Pluh Kverneland EG

Každé orebné teleso je uchytené na ráme šróbom prechádzajúcim tepelne spracovanými púzdrami. V spojení s indukčne spracovaným rámom je tu zaistené otočné spojenie, ktoré nepotrebuje žiadnu údržbu.

Istenie proti kameňom je tu z listových pružín – patentovaný systém Auto – reset. Ako u všetkých pluhov Kverneland je aj tu použitý tepelne spracovaný rám, ktorý má profil 100x200 mm pri použití závesnej hlavy 200. Ak je použitá závesná hlava 300, má rám profil 120 x 200 mm a pluh môže byť agregovaný s traktormi o výkone až 300 koní.

otočný čap

Robustný otočný čap na závesnej hlave má priemer 120 mm pri hlave 200 a 150 mm pri hlave 300. Tento pluh môže byť vybavený sekvenčným ventilom pre ľahké otáčanie na súvrati, alebo pamäťovým ventilom, ktorý slúži pre zachovanie rovnakého pracovného záberu pred alebo po otočení pluhu. Svetlá výška pod rámom je 70 alebo 75 cm. Rozostup telies na ráme je 85 alebo 100.

Pluh Kverneland LB

Pluh LB je konštrukčne zhodný s pluhom EG. Istenie proti kameňom je zabezpečený strižným šróbom. Svetlá výška pod rámom je 70 alebo 80 cm.

Pluh Kverneland LB

Na oba pluhy je možné namontovať integrovaný pech Packomat. Široká paleta príslušenstva je zhodná ako pre ostatné pluhy Kverneland.

Zaujali Vás pluhy Kverneland EG/LB? Máte otázky, alebo si žiadate viac informácií? Napíšte nám, radi Vám odpovieme.

Názov firmy / Meno
E-mail
Odkaz